Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2662
Stary 05.08.2010, 16:20
volasTSW napisał(a):Wyświetl post
Paljic jak Paljic..martwie sie co znowu nawyprawia boguski..az strach pomyslec..ale co jak co...nie wazne jakim skladem, wazne by wygrac!
Boguski grajac w ataku obok Pawła Brozka wcale zle nie gral. Nie wiemy co sie dzieje na treningach, kto jest lepszy a kto gorszy. Pajlic tez moze nie zagral cudownego meczu ale od razu nie ma co mowic, ze i dzisiaj słabo zagra. Inny troche skład typowałem ale trzeba zaufac Kasperczakowi. Jezeli odpadniemy w zlym stylu - dopiero wtedy bedzie mozna podsumowac dzisiejszy skład. Na oficjalnej jeszcze składu nie ma wiec nie wiem czy mozna ufac podanej wyzej stronie.

EDIT: Jednak Zurawski w składzie a Paweł Brozek na ławce.

Jovanić - Cikos, Kowalski, Diaz, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Paljić - Żurawski, Boguski
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 05.08.2010 o godz. 16:25.