volasTSW napisał(a):

|
Paljic jak Paljic..martwie sie co znowu nawyprawia boguski..az strach pomyslec..ale co jak co...nie wazne jakim skladem, wazne by wygrac!
|
Boguski grajac w ataku obok Pawła Brozka wcale zle nie gral. Nie wiemy co sie dzieje na treningach, kto jest lepszy a kto gorszy. Pajlic tez moze nie zagral cudownego meczu ale od razu nie ma co mowic, ze i dzisiaj słabo zagra. Inny troche skład typowałem ale trzeba zaufac Kasperczakowi. Jezeli odpadniemy w zlym stylu - dopiero wtedy bedzie mozna podsumowac dzisiejszy skład. Na oficjalnej jeszcze składu nie ma wiec nie wiem czy mozna ufac podanej wyzej stronie.
EDIT: Jednak Zurawski w składzie a Paweł Brozek na ławce.
Jovanić - Cikos, Kowalski, Diaz, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Paljić - Żurawski, Boguski