Zwitter napisał(a):

, a Paljic nie zgrany w ogóle z zespołem.
.
|
O jakim Ty zgraniu piszesz

Oni po 2 latach grania w podobnym składzie jak wyszli na zeszłą rundę to wyglądali jakby pierwszy mecz ze sobą w życiu grali i tak w zasadzie wyglądała cała runda.
Jeśli Mały gra na jednej stronie ,to na drugą zostaje Łobo,Kirm i Paljic (Piotrek musi grać w obronie bo Diaz gra na środku) - Jeszcze Boguski grał na stronie ale to co pokazywał to parodia , tak więc Serb jest całkiem logicznym wyjściem.
PS - proponował bym zamknąć temat przynajmniej do późnego wieczora- chyba że wygramy

, a już na pewno na czas meczu
