Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2660
Stary 05.08.2010, 16:19
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
, a Paljic nie zgrany w ogóle z zespołem.

.
O jakim Ty zgraniu piszesz
Oni po 2 latach grania w podobnym składzie jak wyszli na zeszłą rundę to wyglądali jakby pierwszy mecz ze sobą w życiu grali i tak w zasadzie wyglądała cała runda.

Jeśli Mały gra na jednej stronie ,to na drugą zostaje Łobo,Kirm i Paljic (Piotrek musi grać w obronie bo Diaz gra na środku) - Jeszcze Boguski grał na stronie ale to co pokazywał to parodia , tak więc Serb jest całkiem logicznym wyjściem.


PS - proponował bym zamknąć temat przynajmniej do późnego wieczora- chyba że wygramy , a już na pewno na czas meczu