Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Cannavaro
Member
Od: 06.2010
Skąd: okolice Myślenic ;)
Offline
#
2651
05.08.2010, 16:12
Boguski?! WTF? Gdzie Żurawski? I myślę, że Paljić powinien później wejść za Kirma. Oby tylko nie chodził ciągle po środku boiska, bo Brożek zamiast grą w ataku się będzie musiał zabawą na lewej stronie zająć jak ostatnio...
Cannavaro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cannavaro
Znajdź inne posty napisane przez Cannavaro