St@chu napisał(a):

Dzięki, ale mam jakiś problem z logowaniem...
http://www.wygrajlige.sport.pl/login.php
Wpisuję poprawny login i hasło, po czym strona się przeładowuje i wyskakują komunikaty:
Przed skorzystaniem z usługi musisz się zalogować...
UWAGA! Start nowej edycji Wygraj Ligę w piątek. Zapraszamy do gry
Ma ktoś podobny problem?