Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32932
Stary 05.08.2010, 15:45
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Tak transfery sa przygotowywane z mysla o tym okienku i zimowym.Wiele sie wyjasni dzisiaj kto bedzie naszym trenerem teraz i ewentualnie od zimy
A jakie? Żartowałem. Dzięki za odp.
Odpowiedz cytując