Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32931
Stary 05.08.2010, 15:45
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie Kasperczak? Podobno niezaleznie od wyniku zostanie:

Niezależnie od wyniku rywalizacji Wisły Kraków z FK Karabach, Henryk Kasperczak pozostanie trenerem krakowskiej Wisły. To odpowiedź prezesa klubu, Bogdana Basałaja, na ostatnie doniesienia o możliwości zwolnienia szkoleniowca w przypadku odpadnięcia już na tym etapie rozgrywek Ligi Europy.
Nie jest to temat o Kasperczaku .Szkoda tylko ,ze Basałaj nie powiedział co zrobi jak sam Kasperczak poda sie do dymisji.Czy ja przyjmie czy nie?
Odpowiedz cytując