mitmichael napisał(a):

Nie Kasperczak? Podobno niezaleznie od wyniku zostanie:
Niezależnie od wyniku rywalizacji Wisły Kraków z FK Karabach, Henryk Kasperczak pozostanie trenerem krakowskiej Wisły. To odpowiedź prezesa klubu, Bogdana Basałaja, na ostatnie doniesienia o możliwości zwolnienia szkoleniowca w przypadku odpadnięcia już na tym etapie rozgrywek Ligi Europy.
|
Nie jest to temat o Kasperczaku .Szkoda tylko ,ze Basałaj nie powiedział co zrobi jak sam Kasperczak poda sie do dymisji.Czy ja przyjmie czy nie?
