zbymak napisał(a):

|
Wiele sie wyjasni dzisiaj kto bedzie naszym trenerem teraz i ewentualnie od zimy
|
Nie Kasperczak? Podobno niezaleznie od wyniku zostanie:
Niezależnie od wyniku rywalizacji Wisły Kraków z FK Karabach, Henryk Kasperczak pozostanie trenerem krakowskiej Wisły. To odpowiedź prezesa klubu, Bogdana Basałaja, na ostatnie doniesienia o możliwości zwolnienia szkoleniowca w przypadku odpadnięcia już na tym etapie rozgrywek Ligi Europy.
zbymak napisał(a):

Nie jest to temat o Kasperczaku .Szkoda tylko ,ze Basałaj nie powiedział co zrobi jak sam Kasperczak poda sie do dymisji.Czy ja przyjmie czy nie?
|
Wiem, ze nie jest ale skoro o tym wspomniałes

Zreszta zmiana trenera tez w jakims stopniu podchodzi po transfery
