Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32930
Stary 05.08.2010, 15:37
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Wiele sie wyjasni dzisiaj kto bedzie naszym trenerem teraz i ewentualnie od zimy
Nie Kasperczak? Podobno niezaleznie od wyniku zostanie:

Niezależnie od wyniku rywalizacji Wisły Kraków z FK Karabach, Henryk Kasperczak pozostanie trenerem krakowskiej Wisły. To odpowiedź prezesa klubu, Bogdana Basałaja, na ostatnie doniesienia o możliwości zwolnienia szkoleniowca w przypadku odpadnięcia już na tym etapie rozgrywek Ligi Europy.

zbymak napisał(a):Wyświetl post
Nie jest to temat o Kasperczaku .Szkoda tylko ,ze Basałaj nie powiedział co zrobi jak sam Kasperczak poda sie do dymisji.Czy ja przyjmie czy nie?
Wiem, ze nie jest ale skoro o tym wspomniałes Zreszta zmiana trenera tez w jakims stopniu podchodzi po transfery
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 05.08.2010 o godz. 15:57.
Odpowiedz cytując