jkw napisał(a):

|
Nie wiedziałem że dyskryminacja jest wtedy kiedy mamy stadion dwa razy większy i pewnie jak się dokończy budowa to z 3x droższy. Tutaj nie powinnyśmy zwalać całej winy na Majchrowskiego gdzyż zarząd Wisły po pierwszej wybudowanej trybunie powinien, odsunąć naszego projektanta od dalszego projektowania i by nie było problemu, bo firma miałaby dokumentacje która pozwalałaby dokończyć bez przeszkód stadion na czas.
|
zarząd Wisly nie jest inwestorem i odsuwać to sobie może,ale krzesło od stolika.