Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
suchyTSW
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury
Offline
#
2783
05.08.2010, 14:56
Aha, nie wiedziałem, że zostają tam mecze i że powtórki można, myślałem że tylko live i później nie ma, dzięki za info
suchyTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do suchyTSW
Znajdź inne posty napisane przez suchyTSW