Wyświetl pojedynczy post
wojti11795
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2782
Stary 05.08.2010, 14:49
suchyTSW napisał(a):Wyświetl post
Mam taką prośbę, czy mógłby ktoś nagrać cały mecz i później dać linka do niego, bo niestety nie bd mógł go obejrzeć ;/
Na ipli będziesz mógł oglądnąć cały mecz. Ja wczoraj oglądałem troche pierwszego meczu z Karabachem
Odpowiedz cytując