Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
suchyTSW
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury
Offline
#
2781
05.08.2010, 14:43
Mam taką prośbę, czy mógłby ktoś nagrać cały mecz i później dać linka do niego, bo niestety nie bd mógł go obejrzeć ;/
suchyTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do suchyTSW
Znajdź inne posty napisane przez suchyTSW