Wyświetl pojedynczy post
suchyTSW
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2781
Stary 05.08.2010, 14:43
Mam taką prośbę, czy mógłby ktoś nagrać cały mecz i później dać linka do niego, bo niestety nie bd mógł go obejrzeć ;/
Odpowiedz cytując