szczepek19 napisał(a):

|
ja jednak mimo wszystko wziąłbym Kislyaka i Antona Poutilo ( Poutsilo ) zależy jak tam mówią ;D
|
z Putilo już nieaktualne, od 1 stycznia 2011 będzie graczem Freiburga.My co najwyżej możemy poszukac wzmocnien ale w rezerwach SC Freiburga tak jak wynaleziono Palijcia w amatorach Kaiserslautern