Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7421
Stary 05.08.2010, 14:39
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
ja jednak mimo wszystko wziąłbym Kislyaka i Antona Poutilo ( Poutsilo ) zależy jak tam mówią ;D
z Putilo już nieaktualne, od 1 stycznia 2011 będzie graczem Freiburga.My co najwyżej możemy poszukac wzmocnien ale w rezerwach SC Freiburga tak jak wynaleziono Palijcia w amatorach Kaiserslautern
Odpowiedz cytując