|
Senior Member
Offline
|
|
St@chu napisał(a): 
Moim zdaniem zdecydowanie tuż przed wyborami chce się pojawić na stadionie (co za tym idzie w mediach), jak przecina ?wstęgę?, a w każdym razie jak odbiera budowę, żeby pokazać, jak to za jego czasów inwestycje w mieście kwitną...
Ktoś może podać termin oddania stadionu Cracovii? Zapewne także jesień 2010...?
|
Zgadza się że jesienią , a dokładnie koniec września.
Oczywiście 2010
Ostatnio edytowane przez filip74 : 05.08.2010 o godz. 14:32.
|
|