Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13420
Stary 05.08.2010, 14:29
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem zdecydowanie tuż przed wyborami chce się pojawić na stadionie (co za tym idzie w mediach), jak przecina ?wstęgę?, a w każdym razie jak odbiera budowę, żeby pokazać, jak to za jego czasów inwestycje w mieście kwitną...

Ktoś może podać termin oddania stadionu Cracovii? Zapewne także jesień 2010...?
Zgadza się że jesienią , a dokładnie koniec września.
Oczywiście 2010
Ostatnio edytowane przez filip74 : 05.08.2010 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując