Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
Od: 07.2010
Offline
#
13417
05.08.2010, 14:19
fajnie by było gdyby zrobili elewacje trybun A,B,C na czerwono, a D,E na biało. Dodać do tego niebieskie elementy dachy i mamy stadion w kolorach Wisły ;D
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS
szymonw7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szymonw7
Znajdź inne posty napisane przez szymonw7