Wyświetl pojedynczy post
wis997
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13415
Stary 05.08.2010, 14:11
Witam Was,Jestem ze Zgierza k/Łodzi kibicuje Wiśle od 10 lat nawet może więcej nie udzielam się na forum,co nie oznacza, że nie czytam bo robię to codziennie Robią u mnie aktualnie kanalizację spytacie co to ma do budowy stadionu? a więc jak widzę ze chłopaki zaczynają robotę o 6 a kończą o 21:30 a czasem o 22 to widać postępy nie leża tylko zapier.... i myśle ze jakby u nas tak stadion był robiony to na początku czerwca już byłby skończony... tyle na ten temat niech dalej budują jak budują a może w 2012 się uda...Ch.j Ci na imię Majchrowski Ty skur....
Odpowiedz cytując