1q2 napisał(a):

|
Z Levadią w rewanżu w podstawowym składzie grało 7 Polaków a ósmy wszedł z ławki i tak dostaliśmy.Problemem nie są Polacy czy obcokrajowcy, tylko to że ogólnie mamy słabych grajków
|
Szymkowiak mówił o atmosferze w szatni a z Valarengą czy Dinamo przegrali. Wiadomo zawodnicy są dobrzy to i wyniki są, a jak są wyniki to nikt nie mówi o atmosferze w szatni.
Ja nie oczekuje od zawodników wielkiej miłości do Wisły, ważne żeby byli dobrzy i wychodząc na boisko dawali z siebie wszystko. Fajnie jak zawodnik mówi że Wisła jest dla niego ważna tylko co z tego jak na boisku się o własne nogi potyka.
Ćwielong mówił że atmosfera w Śląsku jest super, tylko jakoś w poprzedniej rundzie na wyniki nie miało to przełożenia.