joshi napisał(a):

Co do estetyki, beton mi się podoba, Tobie nie - na tym zakończmy dyskusję w tym temacie, bo szkoda się spierać. Każdy ma swój gust.
Beton architektoniczny miał być, a nie ma - co mają teraz zrobić? Zburzyć stadion i postawić od nowa?
Miała być kostka brukowa, a nie ma.
Pozdrawiam
|
Powiedz że żartujesz?
Mogą poprawić ubytki i zabarwić to co jest (tańsza wersja), położyć na beton tynk maskując przy tym wszelkie niedociagnięcia elewacyjne (droższa wersja). Widziałeś z bliska elewacje wschodniej? Jak podoba Ci się beton na którym są setki zacieków, widać łączenia belek i pojawia się coraz więcej ubytków (co najmniej jakby ten stadion miał juz z 10 lat) to ja naprawde wymiekam
joshi napisał(a):

Co mnie obchodzi co się dzieje na Kałuży - NIC.
Pozdrawiam
|
Tyle mnie obchodzi że jako kibic Wisły jestem dyskryminowany w jawny i bezczelny sposób.Ty to akceptujesz , ja nie.