St@chu napisał(a):

|
Ciekawe czy tylko mi termin październik/listopad skojarzył się z terminem wyborów samorządowych...
|
Mnie też zaczyna się wydawać co
Majchrowskiemu zaczyna zależeć na tym aby bańka odnośnie stadionu pękła dopiero po wyborach co mu mniej zaszkodzi .