MCX napisał(a):

Spokojnie. River umie dobrze sprzedać, więc gdyby byli pewni,że Rios jest więcej wart niż cena pierwokupu to by nam go nie opchnęli. Oferowaliby go do Anglii, Włoch,Rosji. Tam gdzie jest prawdziwy pieniądz. Znakomitego zawodnika to można wyciągnąć z Brazylii,Argentyny za grubą kasę lub tak jak my Marcelo. Wszystko inne to już jest przegrzebany towar z którym nie wiadomo co zrobić. Ale nie pisze tego,że źle iż Rios do nas dołączył. Uważam to za dobry krok, ale przestrzegam przez zbytnim spieniężaniem go w przyszłości i robieniem z niego super inwestycji. W dalszym ciągu natomiast nią pozostaje Marcelo. Gdy mu się uda przebić do pierwszego składu PSV,stanie się ostoją defensywy, to i my na tym zyskamy. Prestiżowo na pewno.