Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32924
Stary 05.08.2010, 12:31
MCX napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/raport/trans...y,1509619,5719

"Argentyński napastnik, który ma na koncie występy w młodzieżowej reprezentacji swego kraju, będzie do krakowskiego klubu wypożyczony na rok, a po tym okresie Wisła będzie miała możliwość wykupienia piłkarza."
Spokojnie. River umie dobrze sprzedać, więc gdyby byli pewni,że Rios jest więcej wart niż cena pierwokupu to by nam go nie opchnęli. Oferowaliby go do Anglii, Włoch,Rosji. Tam gdzie jest prawdziwy pieniądz. Znakomitego zawodnika to można wyciągnąć z Brazylii,Argentyny za grubą kasę lub tak jak my Marcelo. Wszystko inne to już jest przegrzebany towar z którym nie wiadomo co zrobić. Ale nie pisze tego,że źle iż Rios do nas dołączył. Uważam to za dobry krok, ale przestrzegam przez zbytnim spieniężaniem go w przyszłości i robieniem z niego super inwestycji. W dalszym ciągu natomiast nią pozostaje Marcelo. Gdy mu się uda przebić do pierwszego składu PSV,stanie się ostoją defensywy, to i my na tym zyskamy. Prestiżowo na pewno.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując