Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2618
Stary 05.08.2010, 12:25
zapalony napisał(a):Wyświetl post
Panowie

JAKA TEMPERATURA JEST TAM SPODZIEWANA W GODZINIE MECZU? (21.00 miejscowego czasu) dziekuje
Okolo 30 stopni