Wyświetl pojedynczy post
krakus
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4090
Stary 05.08.2010, 12:12
Ja polecam najbardziej Marco Verrattiego. Największy talent w tej grze. Niesamowicie się potrafi rozwinąć, a zarobić mozna na nim tyle, że nawet nie trzeba się starać przez rok w rozgrywkach europejskich U mnie w Wiśle już w pierwszym roku, w wieku 16 lat zadebiutował z powodzeniem w lidzę, ale troche go oszczędzałem. Ale potem z roku na rok robił niewiarygodne postępy. Zainteresowała się nim Barcelona, a ściągnąłem go chyba za 300 tys. euro. Póki co nie mam swojego komputera pod ręką, ale jak będę miał to opowiem wam o mojej karierze w Wiśle, a jest o czym opowiadać i podeśle wam kilka talencików do polskiej ligii bo w FM'ie znam ją na wylot.
Ostatnio edytowane przez krakus : 05.08.2010 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując