Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32923
Stary 05.08.2010, 12:06
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze jesliby temat upadl to jaki sens bylby ujawniac nazwisko tego pilkarza? Po drugie, temat nie upadl. Wiec uzbrojcie sie w cierpliwosc.

P.S. Prowadzone sa negocjacje z kilkoma zawodnikami na rozne pozycje. Nie tylko w kontekscie tego okienka ale rowniez nastepnego. Poczekajmy, bo warto
Pytanie zadałem co prawda Zbymakowi ale to miło z Twojej strony że poczułeś się w obowiązku odpowiedzieć . Ciekawe tylko czy Twoja odpowiedź była z nim konsultowana .
Jesli chodzi o sens udzielenia informacji o transferze który nie wypalił to jest to bardzo proste: zaspokojenie ciekawości kibiców. Zawsze będzie można trochę pospekulować o: klasie piłkarza, pozycji na której gra, przyczynach upadku transferu itp, itd.
Rozumiem że jesli temat nadal żyje to nie ma go co utrudniać nadmiernym wścipstwem. Tym niemniej doceniłbym gdyby te informacje potwierdził również Zbymak .
Odpowiedz cytując