Pytanie zadałem co prawda Zbymakowi ale to miło z Twojej strony że poczułeś się w obowiązku odpowiedzieć

. Ciekawe tylko czy Twoja odpowiedź była z nim konsultowana

.
Jesli chodzi o sens udzielenia informacji o transferze który nie wypalił to jest to bardzo proste: zaspokojenie ciekawości kibiców. Zawsze będzie można trochę pospekulować o: klasie piłkarza, pozycji na której gra, przyczynach upadku transferu itp, itd.
Rozumiem że jesli temat nadal żyje to nie ma go co utrudniać nadmiernym wścipstwem. Tym niemniej doceniłbym gdyby te informacje potwierdził również Zbymak

.