Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro
Offline
#
17556
05.08.2010, 12:05
Pytanie do znających się na grafice
Mam obrazek na komputerze i potrzebuje nanieść na niego kratki 9tak jakbym wydrukował np. na papierze kancelaryjnym) w photoshopie da się to zrobić? Jak tak to jak?
www.viagrasansordonnancefr.com viagra femme france rapide
siekierski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siekierski
Znajdź inne posty napisane przez siekierski