Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy
Offline
#
2774
05.08.2010, 11:59
no wlasnie jak sie ktos orientuje to prosze zeby napisal w jaich knajpach bedzie dzis mecz, chodzi rzecz jasna o rynek i okolice.
napewno:
* english football club
*... ?
hudinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hudinho
Znajdź inne posty napisane przez hudinho