Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2613
Stary 05.08.2010, 11:29
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Mnie ciekawi, ile razy i z jakim przeciwnikiem trzeba dostac lanie w pucharach
zeby sie na forum takie bzdury nie pojawiały
Przytaczano tu juz ich wynki z zeszlych lat
w samym meczu nie mielismy 1 składnej akcji
A tu nadal moge przeczytac ze to sa ogorki
To my kur... kim jestesmy?
Poproszę Kolegę, o nie szafowanie "bzdurami" i rotflami, bo to nieładne wobc uczestników debaty . To jest forum, tu się dyskutuje.
Mam swoje zdanie na temat Karabachu - słabiutka drużyna. Nie zmienia to faktu, że przegraliśmy u siebie z taką słabiutką drużyną. Mam nadzieję, że w sferze motywacyjnej będzie dziś lepiej, ale swoją drogą zbyt często w ostatnich latach mamy problem psychologiczny - może jednak jakiś trener motywator by się nadał ?