Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2605
Stary 05.08.2010, 10:58
Najbardziej mnie smieszy gadka o 30 tyś fanatycznych kibiców
No sory ale My nie jedziemy do Grecji tylko do Azerbejdzanu !