tofik napisał(a):

Najważniejsze, żeby Rios wypalił. Gdyby się okazał faktycznie dobry i np udało mu się wypromować do lepszej ligi jak to się udało Marcelo, to mielibyśmy w garści niezły argument dla zdolnych chłopaków z Ameryki Południowej.
"Tak, tu jest dobre miejsce na start. Liga przeciętna, konkurencja w składzie niewielka. Biedy z płacami nie ma.
Aj ak tu sobie nie poradzę, to nie ma o czym mówić"
|
Z ta technika jaka Rios posiada moze zostac gwiazda Ekstraklasy. Jego umiejetnosci tylko dodadza kolorytu do gry druzyny a i pilkarze z polski beda sie mieli czego uczyc od pilkarza z ameryki.