Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32918
Stary 05.08.2010, 10:46
tofik napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsze, żeby Rios wypalił. Gdyby się okazał faktycznie dobry i np udało mu się wypromować do lepszej ligi jak to się udało Marcelo, to mielibyśmy w garści niezły argument dla zdolnych chłopaków z Ameryki Południowej.
"Tak, tu jest dobre miejsce na start. Liga przeciętna, konkurencja w składzie niewielka. Biedy z płacami nie ma.
Aj ak tu sobie nie poradzę, to nie ma o czym mówić"
Z ta technika jaka Rios posiada moze zostac gwiazda Ekstraklasy. Jego umiejetnosci tylko dodadza kolorytu do gry druzyny a i pilkarze z polski beda sie mieli czego uczyc od pilkarza z ameryki.
Odpowiedz cytując