Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2590
Stary 05.08.2010, 09:54
Cóż...powodów takiego stanu rzeczy jaki jest u nas jest wiele. Może zamiast ośmiu transferów graczy takich jakich mamy, trzeba było dokonać 4 naprawdę mocnych? Nie wiem, wszystko wyjdzie w praniu. Na pewno nie zarzucałbym w tej chwili drużynie złego przygotowania. Do Henia mam tylko jeden zarzut: Dlaczego przy stanie 0:1, gdy widzi ze gra się nie klei nie wyskoczy z ławy i huknie na piłkarzy?
Wisła musi dzisiaj zagrać to co potrafi. To jest naprawdę zespół który jest w stanie powalczyć o grę w grupie i o Mistrzostwo Polski z powodzeniem. Tylko oni muszą chcieć. Musi być walka, wiara we własne umiejętności, trochę zgrania i jakiś pomysł. Bo ostatni mecz był raczej pokazem braku pomysłów. Mam nadzieję że dziasiaj Wiślacy uratują klub przed kompromitacją i zniechęceniem Cupiała i dadzą nam nadzieję na naprawdę super sezon.....Może jestem głupi ale wierzę w to....WISŁA!