Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5391
Stary 05.08.2010, 09:53
Amica jest słaba,to każdy wiedział. Piłkarzy mają średnich a do tego sami się osłabili sprzedając Lewandowskiego. Pewnym było,że jak nie kupią 3,4 wartościowych kopaczy to nic z równej walki o LM nie będzie. Zaistniałym obrotem sprawy zaskoczony jest chyba tylko wybitny piknik. Zastanawia mnie tylko, czemu nikogo nie kupili. Brak rozeznania na rynku transferowym czy sami uwierzyli w głoszoną przez siebie wielkość?Tak czy siak widać,że sprawy ich przerosły.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując