Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13400
Stary 05.08.2010, 09:42
Mam pytanie jak duże będą telebimy (jak w końcu zawisną)? Zna ktoś rozmiary?, Pytam bo nie udało mi się tego znaleźć nigdzie, a ciekawa jestem
Odpowiedz cytując