|
****a, momentami tego się nie da czytać. Kiedy zrozumiecie, że nasz stadion jest inny niż u sąsiadki. Został zaprojektowany na swój sposób w odbiennej estetyce - betonowej, a ich w innej - z płytami elewacyjnymi. To, że akurat Wam nie podoba się beton nic nie znaczy, bo są tacy którym on się podoba.
Rozumiem Wasze rozgoryczenie, ale co wynika z takiego postu jak wojtali?
Napiszesz pozew? Złożysz doniesienie? Bo jeśli nie to po co takie pisanie?
Trzeba zająć się konkretami to nie było kilkunastu osób do zbierania podpisów..
żeby nie było całkiem ot, na stronie Stowarzyszenia są nowe zdjęcia z budowy hali
Ostatnio edytowane przez joshi : 05.08.2010 o godz. 09:41.
|