Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5387
Stary 05.08.2010, 09:30
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Musiałem -->


Ach jak sobie przypomnę jak wszyscy mówili że w tym roku mistrz Polski bez problemu wejdzie do fazy grupowej bo gra taki wspaniały futbol
"dajcie Lechowi zagrać o LM, dajcie im, dajcie Leszkowi, no dajcie!!!"

tak mniej więcej wyglądały apele mediów kilka miesięcy temu.

wypada powiedzieć: PROSZĘ BARDZO!

i do tego Prezes Rutkowski mówiący jak to pokaże wszystkim(patrz: Cupiał) jak się prowadzi klub i awansuje do LM.


ps: a tak na serio to mamy poważny problem jak w najblizszych latach dzwignąć tą naszą ligę z tego marazmu.
Odpowiedz cytując