"dajcie Lechowi zagrać o LM, dajcie im, dajcie Leszkowi, no dajcie!!!"
tak mniej więcej wyglądały apele mediów kilka miesięcy temu.
wypada powiedzieć: PROSZĘ BARDZO!
i do tego Prezes Rutkowski mówiący jak to pokaże wszystkim(patrz: Cupiał) jak się prowadzi klub i awansuje do LM.
ps: a tak na serio to mamy poważny problem jak w najblizszych latach dzwignąć tą naszą ligę z tego marazmu.