Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5377
Stary 05.08.2010, 09:00
Lech powinien się cieszyć, że do tej LM nie awansował, bo w ewentualnej fazie grupowej by były hokejowe wyniki i pełna kompromitacja. A tak mogą się pocieszać, że przecież przegrali nieznacznie dwa razy po 0:1 i że ta Sparta wcale lepsza nie była.

Wczorajszy mecz okazał jak daleko polska piłka jest od cywilizowanej piłki europejskiej. Ładny stadion i kibice nie wystarczą.
Odpowiedz cytując