|
Lech powinien się cieszyć, że do tej LM nie awansował, bo w ewentualnej fazie grupowej by były hokejowe wyniki i pełna kompromitacja. A tak mogą się pocieszać, że przecież przegrali nieznacznie dwa razy po 0:1 i że ta Sparta wcale lepsza nie była.
Wczorajszy mecz okazał jak daleko polska piłka jest od cywilizowanej piłki europejskiej. Ładny stadion i kibice nie wystarczą.
|