Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1959
Stary 05.08.2010, 08:50
Twierdzenie, że Kasperczak przegrał wszystkie ważne mecze w ubiegłym sezonie - jest delikatnie mówiąc nie uprawnione - mocniej - pieprzeniem w bambus.
Kasperczak - zremisował z Lechem, Cracovią, wygrał z Legią. przegrał w lidze z Koroną i w PP z Lechią Gdańsk, dla porównania w ubiegłym sezonie Skorża przegrał z Legią, Cracovią, Lechem a dodatkowo z Arką i Bełchatowem. Levadii nie wspomnę.
Byłem zwolennikiem trenera Skorży, ale faktem jest, że "wypracowane" zimą przygotowanie wytrzymałościowe pokazuje się jeszcze dzisiaj. U nas latem nad wytrzymałością nie można popracować, bo zaczęliśmy treningi w II połowie czerwca - a już w połowie lipca musieliśmy grać w pucharach.
Nieuprawnione również moim zdaniem jest twierdzenie, że Kasperczakowi przydano tyle transferów latem, a Skorża nie miał takich możliwości. Pozbawienie zespołu całego doświadczonego środka obrony i liczenie na 36 letniego Clebera, który coraz częściej łapie kontuzje to jak wyrwanie 2 siekaczy. Jak grał środek obrony w meczu tydzień temu widzieliśmy - totalny chaos!!!! Kowalski i Bunoza zagrali ze sobą pierwszy raz i był to lekki dramat. Moim zdaniem - jeżeli pozbywaliśmy się Głowy i Marcelo - trzeba było przedłużyć kontrakt Jopowi - oczywiście nie ten sam poziom, ale jakieś doświadczenie facet ma i na mecze wstępnych rund byłby jak znalazł. Bunoza ma 22 lata - bez względu na jego doświadczenie z karlovaca, może oakzać się za młody na lidera defensywy. Marcelo po przyjściu do nas najpierw siedział na ławie, a potem grał u boku Głowy. którego doświadczenia przecenić nie można
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!