Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13394
Stary 05.08.2010, 07:28
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Prezydenta mamy judaszowatego, to i o swoje zadbać potrafi...
Sami go sobie wybraliście. Zacznijcie coś w tym Krakowie robić bo to już naprawdę nie jest śmieszne. Ten stadion chyba nigdy nie powstanie :/
Odpowiedz cytując