Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32914
Stary 04.08.2010, 23:56
A ja mam prośbę do Zbymaka. W zeszły czwartek (na konkurencyjnym forum) informował o tym że jest duże prawdopodobieństwo że w piątek (zeszły) odbędzie się prezentacja Chaveza i być może kogoś jeszcze. Zadeklarował wtedy że jeśli ten drugi temat nie wypali to poda nazwisko tego piłkarza. Jak sądzę temat upadł (no chyba że się mylę). Czy mógłbyś zatem nasz drogi informatorze uchylić rąbka tajemnicy?
Odpowiedz cytując