Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13390
Stary 04.08.2010, 22:54
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Czemu do kija u pasiaków telebim jest na dachu a u nas pod dachem ? Nie wieżę, że nie dałoby się podobnie przy wykorzystaniu odpowiedniej konstrukcji ...
Na Cracovii dach jest niżej i powieszenie telebimu pod dachem jest przez to niemożliwe - zasłoniłoby widok kibicom na murawę.
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Z pierwszego rzędu wspaniałych skyboxów nie widać całego boiska więc na telebimie będą mecz oglądać i zadbano o jak najlepszą widoczność.
Tylko o samym telebimie zapomniano...


Co jak co, ale sposobu realizacji obiektu można Cracovii tylko pozazdrościć. U nas sprawa stadionu się jeszcze "troszkę" pociągnie.
Odpowiedz cytując