Kurde serce mówi ze sie uda ,rozum ze bedzie wp****ol.
sam nie wiem czy nastawiac sie jakos specjalnie ,bo nie mam ochoty potem chodzic struty caly tydzien jak po Levadii.
ale oni"postaraja sie o awans"-no dzieki chlopaki ,wasze deklaracje zawsze miały porycie
P.S ten sedzia Turecki tez mi sie nie podoba