Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2566
Stary 04.08.2010, 22:36
Kurde serce mówi ze sie uda ,rozum ze bedzie wp****ol.

sam nie wiem czy nastawiac sie jakos specjalnie ,bo nie mam ochoty potem chodzic struty caly tydzien jak po Levadii.
ale oni"postaraja sie o awans"-no dzieki chlopaki ,wasze deklaracje zawsze miały porycie

P.S ten sedzia Turecki tez mi sie nie podoba
WISŁA KRÓLOWA POLSKI