Nie no chlopaki ja was trochę nie rozumiem. Zamiast iść sobie do knajpy z kumplami, obejrzeć mecz z piwkiem w ręku i w fajnej atmosferze oglądnąć mecz będziecie się z jakimiś iplami justinami ustreamami pieprzyć.. Tyle knajp jest na rynku, ogarnijcie cos
