Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
Od: 03.2006
Offline
#
2756
04.08.2010, 21:24
JarTSW
napisał(a):
bo jeśli mecz jest na Polsacie otwartym to i na ipli jest za darmo, a jak jest na kodowanych, to im sie nie oplaca dawac za frajer
Dzisiaj mecz Lecha był na otwartym a na ipli było płatne, więc chyba skończyło się eldorado z iplą
Wiślak88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak88
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak88