Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2756
Stary 04.08.2010, 21:24
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
bo jeśli mecz jest na Polsacie otwartym to i na ipli jest za darmo, a jak jest na kodowanych, to im sie nie oplaca dawac za frajer
Dzisiaj mecz Lecha był na otwartym a na ipli było płatne, więc chyba skończyło się eldorado z iplą
Odpowiedz cytując