Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7999
Stary 04.08.2010, 20:57
zagrzeb mnie pogrzebał, ehhh cholernie trudfna jest ta Liga mistrzów od paru lat. szeryf Tyraspol robi rozbój i doprowadza do dogrywki. Własciwie to Dinamo musiało doprowadzac. szkoda jutro trzeba cos wyciagnąć
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując