Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#647
Stary 04.08.2010, 18:16
Pelne poparcie dla tego co napisal tofik. Wyjdzie na to ze Smolarek zdobedzie 2x bramek, do tego dolozy kilka milosnik wymiany koszulek i wszystkie wyliczenia **** trafi


Spoxter - Jakie kilkanascie baboli? Moze kilkadziesiat ? Zabawil sie z obroncami, potem wyszedl nie tak jak trzeba plus zle piastkowanie - razem trzy. Dodam do tego to co wyciagal w ostatnich meczach i wyjdzie nawet na spory plus. Poczekajmy na lige, zobaczymy jak bedzie.

Moze byc tak, ze taki Slask czy Jaga beda niespodzianka jak rok temu Ruch i wtedy bedzie placz ze wydalismy tyle kasy a tutaj nie ma prowadzenia w lidze 20 punktami


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując