Pelne poparcie dla tego co napisal tofik. Wyjdzie na to ze Smolarek zdobedzie 2x bramek, do tego dolozy kilka milosnik wymiany koszulek i wszystkie wyliczenia **** trafi
Spoxter - Jakie kilkanascie baboli? Moze kilkadziesiat ?

Zabawil sie z obroncami, potem wyszedl nie tak jak trzeba plus zle piastkowanie - razem trzy. Dodam do tego to co wyciagal w ostatnich meczach i wyjdzie nawet na spory plus. Poczekajmy na lige, zobaczymy jak bedzie.
Moze byc tak, ze taki Slask czy Jaga beda niespodzianka jak rok temu Ruch i wtedy bedzie placz ze wydalismy tyle kasy a tutaj nie ma prowadzenia w lidze 20 punktami
