Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2558
Stary 04.08.2010, 16:53
ja także nas w karnych nie widzę, nie widzę żadnego pewniaka u nas w drużynie do wykonywania karnych.
jak sie nie strzeli gola w pierwszej połowie, to ciężko to widzę.