Wyświetl pojedynczy post
goly78
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacki Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2557
Stary 04.08.2010, 16:51
Dlazcego starta bramki ma nas eliminować A co nam daje jedna bramka ? NIC. Musimy stzrelic dwie i wygrać mecz 0:2 lub np 1:2 . W karnych nas nie widze :(
Wisła Kraków