Niepolomice napisał(a):

|
Myslisz ze w czwartek pojdziemi mi mecz bez problemu na laptopie jak jestem w turcji i mam tutejszy hotelowy internet i jak widze nie moge wejsc na justin tv betsson you tube i w zasadzie nie wiem czemu a mecz musze ogladnac. Myslicie ze bedzie wiecej linkow do naszego meczyku niz te na justinie?
|
No mam podobną sytuację, tyle że jestem w Grecji. Na strony wchodzę ale jak chcę np oglądnąć kamerki z budowy stadionu to mi rozłącza... Jedyna szansa do kuchenki dzisiaj wypróbować.