VanBasten napisał(a):

|
A co do nazwy stadionu to nie róbcie sobie jaj .Oczywistym jest że kasa z ewentualnej sprzedaży nazwy nalezy się właścicielowi a nie operatorowi .Właścicielem jest miasto i ono wyłozyło kasę na budowę i miasto powinno mieć z ewentualny zysk z nazwy . Równie dobrze mógłby się o taką kasę ubiegać np.operator bufetu na stadionie . Niestety Wisła nie ma tu nic do powiedzenia .
|
Za bardzo upraszczasz sprawę. W umowie między miastem a operatorem może zostać zawarty punkt że to operator ma prawo do sprzedaży nazwy.