Wyświetl pojedynczy post
zapalony
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2745
Stary 04.08.2010, 15:42
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
To ile zostanie pokazanych zależy tylko od piłkarzy.Jak będą grać dobrze to będą transmisje w C+, jak będą grać kiepsko to w OS.
W zeszłym sezonie w C+ było 29 meczów Wisły.
bo w zeszlym sezonie Wisla bronila mistrza
Odpowiedz cytując