Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zapalony
Member
Od: 07.2010
Offline
#
2745
04.08.2010, 15:42
sessegnon
napisał(a):
To ile zostanie pokazanych zależy tylko od piłkarzy.Jak będą grać dobrze to będą transmisje w C+, jak będą grać kiepsko to w OS.
W zeszłym sezonie w C+ było 29 meczów Wisły
.
bo w zeszlym sezonie Wisla bronila mistrza
zapalony
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zapalony
Znajdź inne posty napisane przez zapalony