masterlag napisał(a):

Swoją drogą to już się nie mogę doczekać co by pooglądać te nowe nabytki.
Naszych już coś tam zobaczyłam, ale niewątpliwie ciekawi mnie Legia, Cracovia i ten nowy napastnik Lecha.
|
Zalecam sporą cierpliwość. Arsenal pewnie nas zje trzema bramkami, a i na Polonii będzie bardzo, bardzo cięzko.