Temat
:
Konkurs: Wytypuj przydatność nowych graczy Wisły (jesień'10) !
Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
Od: 07.2010
Offline
#
197
04.08.2010, 12:11
Bunoza 2
chavez 5
cikos 5
jovanić 5
paljić 4
rios 5
wilk 4
żurawski 4
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS
szymonw7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szymonw7
Znajdź inne posty napisane przez szymonw7