Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
Od: 07.2010
Offline
#
13379
04.08.2010, 11:54
Może jak przejdziemy Azerów to postawią rusztowanie i na nim umieszczą tymczasowe oświetlenie. Coś na wzór w poznaniu tylko że w jednym narożniku
szymonw7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szymonw7
Znajdź inne posty napisane przez szymonw7